TA-72.000MDD-T datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    TA-72.000MDD-T
  • Производитель
    TXC Corporation
  • Описание
    TXC Corporation TA-72.000MDD-T Dimensions: 5 mm W x 7 mm L Frequency: 72 MHz Frequency Stability: 25 PPM Load Capacitance: 15 pF Maximum Operating Temperature: + 85 C Minimum Operating Temperature: - 40 C Output Format: CMOS Package / Case: 7 mm x 5 mm Product: MEMS Oscillators Rohs: yes Supply Voltage: 1.8 V Termination Style: SMD/SMT